Toddler Punk CD 1 + CD 2

Výhodný balíček - nákupom oboch CD Toddler Punk spolu ušetríte 10% ;)

 

 

Skladom
€20 –20 % €16
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.11 kg
Toddler Punk CD 1 + CD 2
Akcia
€20 –20 %

Kúpou tohto balíčka získate:

 

 

CD Toddler Punk - reedícia s dvoma bonusovými pesničkami - Princezná a Vianočná

CD Toddler Punk 2  

 

Aj spisovatelia a muzikanti sú rodičmi, ktorým nie je jedno, čo ich deti čítajú a počúvajú. Preto sme vydali túto knižku a album pesničiek pre deti.

Toddler Punk - CD REEDÍCIA - Druhé vydanie s 2 bonusmi - Princezná a Vianočná.

Hudobný album pre deti a ich rodičov Toddler Punk sa zrodil z každodenných situácií, ktoré zažívame ako rodičia s našimi deťmi. Pesničky o špagetách, bubákoch, brokolici aj karburátore detského poslucháča nepodceňujú a rodičov neotravujú.

Texty napísala Monika Kompaníková so spevákom kapely Diego Ľubošom Kuklišom, hudbu zložil Ľuboš spolu s hudobným publicistom Oliverom Rehákom a s Jozefom Vrabelom z Billy Barman, no na albume budete počuť deti aj hostí - Dorotu Nvotovú, Juraja Benetina, Michala Kaščáka, Tomáša Slobodu, či detský zbor Arrowroses z Nitry. 

 

CD TODDLER PUNK

Pôvodne to mal byť len jeden album, ale nápady a texty stále pribúdali, takže je tu Toddler Punk 2! Keďže nové pesničky sú o dinosauroch, o drakoch, jašterici alebo o rybe Bibe, tento album sme nazvali Zoo srdca. Tentokrát na ňom spevácky hosťujú Jana Kirschner, Katka Koščová, Juraj Podmanický a Zuzana Mojžišová.

Tak ako na prvý album, aj na ten druhý napísala väčšinu textov Monika Kompaníková. Autorsky je tento album ešte pestrejší ako ten prvý a hudobne naň prispeli svojimi skladbami takmer všetci členovia kapely. Pri nahrávaní opäť nechýbal ani detský zbor Arrowroses z Nitry a naše deti.

Naša hudba detského poslucháča nepodceňuje a rodičov neotravuje.

  

Kapela:

Ľuboš Kukliš (Diego) - spev, gitara

Oliver Rehák (Regale) - spev, gitara

Jozef Vrabel (Billy Barman) - spev, basgitara

Tomáš Vagaský (Diego, Le Payaco) - gitara

Jakub Tvrdík (Billy Barman) - spev, klávesy

Matej Ruman (Billy Barman) - bicie

Produkcia, mix a mastering: Tomáš Löbb

Späť do obchodu