Recenzie

Aj takto ste o nás napísali... ĎAKUJEME!

Ak ste aj vy napísali recenziu o našom projekte a nie je tu, napíšte nám.

 

O DETSKYCH KNIHÁCH

 

“V tom slove je nežné túlenie, obrovský kus rodičovskej lásky a malý kúsoček detského šibalstva. Už z týchto troch slabík vycítite, že Ťulino je v srdci dobrák, ale vie aj poriadne hnevať. Jednoducho, dieťa ako každé iné. Ťu-li-no. Geniálne...”

 

http://odetskychknihach.sk/toddler-punk-kompanikova-torok-recenzia/

 

 

               

MEDZI KNIHAMI

 

"Navonok ide o úplne obyčajný príbeh Ťulina, chlapca, ktorý si žije vlastný život spolu so sestrou Alicou, rodičmi a dedkom. No predsa je tu jedno ALE. Príbeh sa odvíja dvomi smermi, osciluje na hrane skutočného a fantazijného. Sme konfrontovaní prístupom dieťaťa, jeho vnímaním, vďaka čomu do úvah vstupuje otázka – Čo je normálne? A kde sú kritéria pre posudzovanie normálnosti? Existuje vôbec všeobecne platná definícia „normálnosti“?"

 

https://medziknihami.dennikn.sk/clanky/po-nasom-po-novom/

          
                 

 

   

HUDBA.SK

“Toddler Punk nezostáva nič dlžný svojmu názvu a má v sebe kúsok sympatickej rockovej drzosti. Zároveň reflektuje bohatú pestrosť detského sveta, ktorá sa odráža aj na celkovom žánrovom mixe. Témy sú postavené na reálnych skúsenostiach rodičov, čo pesničkám dáva osobnejší charakter, istú dávku nehy a starostlivosti či zodpovednosti.”

https://hudba.zoznam.sk/spravy/16-04-2019-projekt-toddler-punk-spaja-hudobnych-rodicov-za-8-dni-pokoril-cielovu-sumu/ 

https://hudba.zoznam.sk/recenzie/06-12-2019-toddler-punk-je-zabavnou-mozaikou-detskeho-sveta-ktorej-rozumeju-aj-rodicia/

https://hudba.zoznam.sk/recenzie/13-05-2022-dobrodruzny-toddler-punk-je-dokonalym-unikom-zo-sivych-cias/ 

 

 

   

BEN JÁ MÍNA

"Ťulino je malý kluk, kterému se dějí věci, které se malý klukům a holkám dějí - rozlévá se mléko a on vidí roztodivné tvary zatímco maminka hotovou katastrofu, zdají se mu tajemné sny, fantazíruje o světě kolem. Sympatické na knize je nepochybně to, že je celá psaná Ťulinovou perspektivou. Dětem by to mohlo být blízké a dospělákům zas připomínat, že svět, ve kterém často spěcháme nebo děláme něco veledůležitého, není ten jediný."

https://www.facebook.com/permalink.php?id=1925614897662011&story_fbid=2443742865849209

   
                              

  

KIDSTOWN

https://kidstownm.citylife.sk/blog/nova-hudba-pre-deti-toddler-punk 

 

Späť do obchodu